امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مجموعه فروشگاه های پارس اتحاد با کوله باری تجربه سه دهه فعالیت ، خدمات خود را از دهه 70 در زمینه انواع لوله های تاسیساتی و لوله های صنعتی با تمرکز بر غرب استان گیلان و با محوریت شهر صومعه سرا آغاز نمود. این مجموعه با گسترش حوزه فعالیت و توسعه مراکز فروش خود در شهر رشت و با قابلیت ارائه خدمت به کلیه شهرهای استان گیلان توانسته نیاز کامل این استان را جهت تهیه و توزیع مصالح آب و فاضلاب،گازرسانی خانگی و صنعتی،سیستمهای گرمایشی و سرمایشی و موتورخانه و تجهیزات آشپزخانه را فراهم آورد.

شعبه اول این مجموعه در شهر رشت از سال 1388 فعالیت خود را در محلی به مساحت 200 متر مربع فضای فروشگاهی با تمرکز بر محصولات تاسیسات و تجهیزات ساختمانی آغاز نمود. همچنین به علت افزایش روز افزون مشتریان و نیاز به تامین به موقع اجناس مورد تقاضای مشتریان ؛ در سال 1391 یک انبار به مساحت 1500 مترمربع به این مجموعه اضافی شد.
با توجه به فعالیت فروشگاه در مرکز استان و بررسی و تحلیل بازار هدف این خلأ احساس شد که میتوان این بازار را از نظر خدمات دیگر پوشش داد و این بازار توانایی و کشش سرویس دهی در سایر حوزه ها اعم از: صنعت ساختمان و لوازم بهداشتی ساختمانی را دارد به همین منظور در سال 1396 با افتتاح فروشگاه تخصصی صنعت ساختمان بعنوان یک شعبه مجزا گام بزرگی در جهت ارائه خدمت مطلوب به هم استانی های گرامی برداشته است.
خرسندیم که میتوانیم این مژده را به شما بدهیم در این مجموعه با تکیه بر قدرت و توانایی فنی کارشناسان فروش خود، بهترین مشاوره تخصصی در انتخاب، تجهیز و خرید کالای ساختمانی و ملزومات تاسیساتی را برایتان فراهم کرده ایم.
این مجموعه به عنوان یکی از قویترین و تخصصی ترین مراکز عرضه ، توزیع و فروش لوازم تاسیساتی در مزکز استان با 12 نفر نیروی کار و پرسنل مستقیم و بیش از 7000 قلم کالای متنوع آماده خدمت رسانی در تمامی روزهای هفته می باشد.
ما در مجموعه تاسیسات پارس اتحاد تلاش میکنیم با کار شبانه روزی و همت و تعهد فراوان، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با ضمن حفظ اختلاف قیمت چشمگیر نسبت به سایر همکاران به مشتریان گرامی ارائه کنیم تا به اعتبار و گواه شما بتوانیم برترین مجموعه تخصصی در سطح استان و کشور شویم.

امیدواریم که بتوانیم امین خوبی برای اعتماد شما باشیم.
با تشکر مدیریت مجموعه

درگاه پرداخت ایمن

درگاه پرداخت ایمن

ارسال رایگان کالا

ارسال رایگان کالا

ارسال رایگان کالا

تضمین تنوع کالا

ارسال رایگان کالا

تضمین بالاترین تخفیف

ارسال رایگان کالا

خرید اعتباری محصول

ارسال رایگان کالا

راهنمای خرید محصول